GerincFix

Gyógymasszőr állás Budapesten

Masszőröket (gyógymasszőröket és egyéb masszőröket) keresünk!
Folyamatosan bővülő stúdióinkba keressük leendő gyógymasszőr kollégáinkat szobabérléses jogviszonyba - akár azonnali kezdéssel. Fél vagy teljes műszakba, kedvező feltételekkel.

Amit kínálunk:

  • Kellemes hangulatú munkakörnyezet
  • Teljes szoba-, és eszközfelszereltség
  • Folyamatosan bővülő vendégkör
  • Fiatalos csapat
  • Időpontfoglaló rendszer

Foglalkoztatás típusa:

Full-time, Part-time, Contractor

Munkavégzés helye:

2. kerület, 6. kerület, 9. kerület, Budapest, Magyarország

Munkaviszony kezdete:

Akár azonnali kezdéssel

Elvárások:

  • Egyéni vállalkozói igazolvány (KATA is)
  • Kiváló kommunikációs-, és kapcsolatteremtő képesség
  • A vendégkör megtartása
  • Fél vagy teljes műszak vállalása a vállalt napokon

Szükséges végzettség:

  • Masszőrképzés

Szükséges tapasztalat:

  • Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges készségek:

  • Masszőri tapasztalat
Close modal window

Köszönjük, hogy elküldte jelentkezését. Hamarosan felvesszük Önnel a kapcsolatot.